Monitoring GPS
Bezpieczeństwo
Twoich pojazdów!

Zaczynamy! Nasza oferta

Czy monitoring GPS zabezpiecza auto przed kradzieżą?


Często rozmawiając z potencjalnymi klientami na temat funkcjonalności lokalizatorów GPS słyszymy obawy, że to nie zadziała, że przecież złodzieje mogą zakłócić sygnał GPS, że mogą po cichu odjechać samochodem i nigdy się nie odnajdzie.

Jak jest naprawdę?

(więcej…)


Lokalizacja pozycji GPS w samolocie


GPS do samolotu? Dlaczego nie!

Ostatnio podczas lotu widokowego z podkrakowskiego lotniska Pobiednik Wielki (Aeroklub Krakowski) do Nowego Wiśnicza, dzięki uprzejmości pilota i szefa wyszkolenia aeroklubu – Pana Romana Matyjewicza  mieliśmy okazję przetestować nasz GPS Tracker w samolocie.

(więcej…)


Jak sprawdzić stan akumulatora przed zimą?


Okres zimowy zbliża sie coraz większymi krokami.
Poza porannym skrobaniem zamarzniętych szyb oraz rozmrażaniem zamków aby dostać się do środka pojazdu, plany wyruszenia w podróż pokrzyżować może nam jeszcze problem z uruchomieniem silnika. W niskich temperaturach, pojemność akumulatora potrafi spaść nawet o 30 procent. Warto więc zadbać o niego przed zimą i sprawdzić, czy w układzie elektrycznym wszystko działa poprawnie, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

(więcej…)Funkcjonalność SignatiGPS


SignatiGPS jest systemem łatwym w obsłudze i funkcjonalnym. Zapewnia:

(więcej…)Podłączenie trackera OBD II


Samochody sprzedawane w Polsce po 1 stycznia 2002, są obowiązkowo wyposażane w gniazdo diagnostyczne OBD II.
Jest to ujednolicony standard serwisowy, pozwalający na komputerową diagnozę systemów pojazdu.

OBD2 gniazdo

Przez większość czasu złącze to nie jest wykorzystywane, więc śmiało może służyć do podłączenia trackera GPS. Dodatkowo czynność zainstalowania odpowiedniego trackera w tym gnieździe jest beznarzędziowa i banalnie prosta.

(więcej…)Lokalizacja pojazdów GPS bez abonamentu czy z abonamentem?


Na rynku dostępnych jest wiele rożnych rozwiązań służących do monitoringu GPS. Od tanich ofert z AliExpress po profesjonalny monitoring.

(więcej…)Jak skorzystać z SignatiGPS na urządzeniach mobilnych?


Jeśli chcesz skorzystać z naszego systemu na telefonie komórkowym pobierz aplikację na Andorida albo skorzystaj ze skrótu na pulpicie.

(więcej…)


Pomiar temperatury w pojazdach i chłodniach


Posiadając pojazd wyposażony w chłodnię, lub taki który przewozi towary wrażliwe na zmianę temperatury, warto na bieżąco monitorować jej wartość.

(więcej…)


Jak wykryć kradzież paliwa w samochodach?


Rozmawiając z właścicielami flot oraz firm transportowych, dochodzimy do niepokojącego wniosku, iż kradzieże paliwa nie są rzeczą sporadyczną, a problemem, z którym boryka się obecnie wiele osób w kraju i za granicą.

(więcej…)