Przeczytaj opinie firm, które korzystają z SignatiGPS

SignatiGPS Historia
Creo Concept

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu nowoczesnych wnętrz biurowych, w których główną rolę odgrywają systemy szklane. Produkty firmy SignatiGPS usprawniły działanie naszej floty rozproszonej po całej Europie.

 

SignatiGPS w swojej ofercie posiada szereg akcesoriów, które pomagają w przepływie informacji w zespole szczególnie aplikacja mobilna. Dzięki takiej organizacji środowiska pracy zyskujemy czas oraz możliwość terminowej realizacj naszych usług.

Tomasz Rybka, CEO CreoConcept

SignatiGPS Historia
Vitrintec

Firma Vitrintec Polska specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów aluminiowo szklanych. Nasze systemy stosowane są w wielu branżach, ich instalacja usprawnia funkcjonowanie budynków biurowych, banków jak również nowoczesnych lokali mieszkalnych.

 

SignatiGPS to grupa doskonale zsynchronizowanych narzędzi, które pozwalają na analizę przebytych tras, kontrolę zużycia paliwa, odczyt przebiegu i wiele innych. Green Driving to kolejny atut, który wpływa na świaodmą, ekologiczną jazdę pojazdem.

 

Dzięki rzetelnym parametrom SignatiGPS możemy przewidywać, planować i usprawniać działanie naszej floty.

Łukasz Łagan, IT Manager Vitrintec

SignatiGPS Historia
Creo Concept

Dotychczas sprawne zarządzanie flotą kilkudziesięciu samochodów używanych przez wielu kierowców, kosztowało nas mnóstwo czasu i środków, w celu utrzymania wysokiej transparentności naszej instytucji. Odkąd korzystamy z SignatiGPS, który dodatkowo współpracuje już z istniejącym systemem identyfikacji pracowników (karty RFID), odbywa się to niemal automatycznie. Zawsze wiemy, kto użytkuje samochód i czy robi to we właściwy sposób. Znamy też poziom i zużycie paliwa oraz miejsca tankowania. Te dane to duża pomoc w rozliczeniach.

 

Wbudowane w system buzzery dodatkowo zapewniają, że nawet gdy ktoś się zapomni i jedzie powyżej dozwolonej prędkości, zostanie zaalarmowany, że powinien zwolnić. To ogromna poprawa bezpieczeństwa i renomy naszego Radia.

RadioKielce

SignatiGPS Historia
Vitrintec

System po zamontowaniu w samolotach pozwolił na śledzenie bieżącej pozycji samolotów aeroklubu oraz analizę tras historycznych. W tym prędkości, wysokości, kąta lotu, ilości i czasu przebytego przez samoloty.

 

W przypadku lotów po trasach na bieżąco można widzieć pozycję samolotu, niezależnie od włączenia / działania transpondera. Jest to szczególnie ważne w przypadku lotów przez uczniów lub młodych pilotów. Dzięki posiadanej pamięci urządzenie jest również czarną skrzynką (w wersji online) która ma zapisane dane dot. pozycji i parametrów lotu. Wbudowany w urządzenie akcelerometr pomaga w wykrywaniu “twardych lądowań”.

 

System jest na bieżąco aktualizowany i rozbudowywany o nowe funkcjonalności, a producent jest otwarty na wszelkie uwagi i sugestie.

Zespół ds. innowacji AK

SignatiGPS Historia
Creo Concept

Wypożyczalnia Johny dysponuje flotą kilkudziesięciu pojazdów osobowych oraz busów, które codziennie pokonują setki kilometrów w kraju i za granicą.

 

Wdrożenie SignatiGPS pozwoliło nam na bieżącą kontrolę tankowań i stanu paliwa, dzięki czemu przy zwrocie pojazdu od razu wiemy czy zostało zatankowane do pełna na najbliższej stacji beznynowej. Natomiast odczyt przebiegu bezpośrednio z deski rodzielczej pozwala sprawnie rozliczyć umowy wypożyczenia. Doceniamy również możliwość kontroli otwarcia drzwi i klap, co daje nam kontrolę nieuprawnionego dostępu „pod maskę”.

 

Inwestycja w system to dla nas: oszczędność czasu i pieniędzy, bezpieczeństwo oraz uproszczenie zarządzania flotą.

Damian Zagajski, właściciel

SignatiGPS Historia
Vitrintec

Firma Logistic Sp. z o.o. zajmuje się transportem wielkogabarytowego towaru na terenie całej Europy. Dysponując flotą TIRów różnych marek, potrzebowaliśmy sprawnego rozwiązania do zarządzania flotą.

 

Oprócz oczywistych korzyści wynikających z posiadania systemu, takich jak: monitoring pozycji, tras czy kontroli paliwa, najważniejsze dla nas to bezpieczeństo naszych kierowców. Nawet podczas utrudnionego kontaktu z kierowcą, wiemy gdzie jest i możemy szybko reagować. Każdy kto zarządza transportem, doceni możliwość zdalnego odczytu plików DDD z tachografów, oraz podglądu czasu pracy i identyfikacji kierowców, który działa bez zarzutu.

 

SignatiGPS to firma, z którą współracujemy od początku naszej działalności, sukcesywnie wdrażając rozwiązania w naszych kolejnych pojazdach. Cenimy sobie stabilność działania oraz szybkie reakcje na nasze potrzeby.

Domink Zawadzki - Prezes Zarządu

Napisz do nas

Na rynku dostępnych jest wiele systemów monitoringu GPS. Większość z nich jest jednak przesycona opcjami i setkami możliwości konfiguracji.