SignatiGPS to narzędzie, służące do zarządzania flotą pojazdów lub pojedynczymi obiektami.

Przeczytaj o naszej firmie

Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów firmy obejmuje techników, programistów kodu i specjalistów ds. sprzedaży. Ci eksperci współpracują ze sobą, aby zapewnić naszym klientom kompleksową gamę rozwiązań do śledzenia GPS, od niestandardowych rozwiązań do śledzenia po wsparcie techniczne i stałą obsługę posprzedażną. Technicy dbają o to, aby urządzenia GPS były poprawnie zainstalowane i skonfigurowane, podczas gdy programiści stale ulepszają autorskie oprogramowanie w celu zwiększenia palety funkcjonalności i wydajności. Zespół sprzedaży ściśle współpracuje z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i polecić najbardziej odpowiednie rozwiązania do śledzenia.

 

Oferujemy również przyjazną dla użytkownika platformę online, która zapewnia łatwy dostęp do danych i umożliwia efektywne zarządzanie flotą. Ponadto zapewniamy  niestandardowe rozwiązania do śledzenia, aby spełnić określone potrzeby i wymagania klientów.

Nasza koncentracja na innowacjach, niezawodności i zadowoleniu klientów sprawiła, że jesteśmy najpewniejszym wyborem w branży trackingu GPS. Nasz zespół specjalistów jest zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości usług i doskonałą obsługę klienta.

Signati GPS

Nasz zespół

Piotr Fuz

Piotr Fuz

CEO
Małgorzata Żak-Wójtowicz

Małgorzata Żak-Wójtowicz

Faktury, płatności
Jan Szczepanik

Jan Szczepanik

Wsparcie techniczne
SignatiGPS Historia

Historia firmy

Jesteśmy firmą zajmująca się telemetrią i lokalizacją GPS zlokalizowaną w aglomeracji krakowskiej (Niepołomicach). Marka SignatiGPS należy do spółki Signati, która dostarcza najwyższej jakości technologie od 2009 roku.

 

Zapewniamy zaawansowane rozwiązania śledzenia GPS dla firm i osób prywatnych, umożliwiając im monitorowanie ich przedmiotów i pojazdów w czasie rzeczywistym. Dzięki najnowocześniejszej technologii i oprogramowaniu umożliwiamy swoim klientom monitorowanie lokalizacji, prędkości i innych istotnych parametrów ich pojazdów i zasobów z dowolnego miejsca na świecie.

Przeczytaj opinie firm, które korzystają z SignatiGPS

SignatiGPS Historia
Creo Concept

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu nowoczesnych wnętrz biurowych, w których główną rolę odgrywają systemy szklane. Produkty firmy SignatiGPS usprawniły działanie naszej floty rozproszonej po całej Europie.

 

SignatiGPS w swojej ofercie posiada szereg akcesoriów, które pomagają w przepływie informacji w zespole szczególnie aplikacja mobilna. Dzięki takiej organizacji środowiska pracy zyskujemy czas oraz możliwość terminowej realizacj naszych usług.

Tomasz Rybka, CEO CreoConcept

SignatiGPS Historia
Vitrintec

Firma Vitrintec Polska specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów aluminiowo szklanych. Nasze systemy stosowane są w wielu branżach, ich instalacja usprawnia funkcjonowanie budynków biurowych, banków jak również nowoczesnych lokali mieszkalnych.

 

SignatiGPS to grupa doskonale zsynchronizowanych narzędzi, które pozwalają na analizę przebytych tras, kontrolę zużycia paliwa, odczyt przebiegu i wiele innych. Green Driving to kolejny atut, który wpływa na świaodmą, ekologiczną jazdę pojazdem.

 

Dzięki rzetelnym parametrom SignatiGPS możemy przewidywać, planować i usprawniać działanie naszej floty.

Łukasz Łagan, IT Manager Vitrintec

SignatiGPS jest systemem dostępnym jako responsywny serwis internetowy

Gdzie chcesz, kiedy chcesz SignatiGPS jest systemem dostępnym jako responsywny serwis internetowy, dzięki czemu można przeglądać go na:

Komputerach Wygodnie na dużym ekranie
Tabletach Na kanapie w międzyczasie
Smartfonach Wszędzie gdzie zechcesz

Czym jest monitoring Signati GPS?

SignatiGPS to system wspierający skuteczne zarządzania flotą pojazdów lub pojedynczymi obiektami.

Najczęściej zadawane pytania

Napisz do nas

Na rynku dostępnych jest wiele systemów monitoringu GPS. Większość z nich jest jednak przesycona opcjami i setkami możliwości konfiguracji.