Dla samochodów osobowych

Wygodna analiza przebytych tras, oceny zużycia paliwa, monitoring parametrów takich jak: temperatura i obroty silnika, odczyt przebiegu z deski rozdzielczej, napięcie i poziom naładowania akumulatora, status otwarcia drzwi oraz analiza ekonomiki jazdy – Green Driving

  • Odczyt spalania, poziomu paliwa i przebiegu z deski rozdzielczej (CAN)
  • Awaryjne odcięcie zapłonu i zdalne sterowanie drzwiami
  • Identyfikacja kierowców - obsługa kart RFID

Instalacja urządzeń i system SigantiGPS zapewnia dostęp do danych bieżących i historycznych, takich jak pozycja na mapie, prędkość z jaką poruszał się samochód, czy miejsca w jakich się zatrzymywał. Tak naprawdę jednak możemy dowiedzieć się znacznie więcej! Sprawdź kiedy pojazd był tankowany, na jakiej stacji benzynowej i ile paliwa zostało wlane do baku. Zmierz spalanie jego spalanie.

 

Monitoruj otwarcia wszystkich drzwi i klap pojazdu. Może ktoś otwiera je wtedy gdy nie powinien. Funkcjonalności jest o wiele, wiele więcej… wszystkie one służą by zabezpieczyć twój biznes i mienie lub pomóc znaleźć oszczędności w miejscach, którymi być może dotychczas nie byłeś świadomy.

Do monitorowania samochodów dostępne są urządzenia, o różnym zaawansowaniu technologicznym. Od trackerów pokazujących pozycję, do urządzeń odczytujących szerokie serie danych z twoich pojazdów. Jednak nawet najprostszy z nich pozwala wykorzystywać skomplikowane w budowie ale proste w obsłudze narzędzia systemu GPS. Analiza odebranych danych jest przeprowadzona przez skrypt programistyczny, który zastępuje nawet najlepszych analityków w dziedzinie transportu.

Dostęp do systemu odbywa się za pomocą aplikacji on-line. Dlatego możesz korzystać z niego z dowolnego urządzenia, jak tablet, telefon czy laptop.

Jeśli Twoje wymagania  nie ograniczają się jedynie do zarządzania pojazdami, a potrzebujesz też sprawdzić kto i kiedy poruszał się samochodem, możesz podłączyć do samochodu czytnik dla specjalnych kart, które już używasz w swojej organizacji. Kierowca prowadzący samochód sam da znać, że korzysta z pojazdu.

 

Później wygeneruj sobie przejrzysty raport dla każdego z użytkowników, z rozgraniczeniem na przejazdy służbowe i prywatne. Rozliczenie z urzędem skarbowym od teraz będzie wymagało kilku kliknięć, dzięki raportowi kilometrówki.

 

Może użytkownik, pod którego piecze dałeś swój pojazd korzysta z niego w sposób, pozostawiający wiele do życzenia. W systemie takie zachowania zostają wykryte i pokazane na trasie gdzie występowały. Jazda z delikatnymi przedmiotami i eksploatacja pojazdu wejdzie na wyższy poziom. Dla najbardziej “dynamicznych” użytkowników przygotowaliśmy rozwiązanie oparte na specjalnym piszczyku, który w niemożliwy do zignorowania sposób da znać, że prędkość z którą się porusza jest zbyt wysoka.

Funkcjonalności monitoringu
SignatiGPS

SignatiGPS to narzędzie, służące do zarządzania flotą pojazdów lub pojedynczymi obiektami. Dzięki niemu firma może oszczędzać paliwo, analizując przejazdy i sposób jazdy kierowców. Zapewnia też bezpieczeństwo, pokazując obecne parametry pojazdu jak i dane historyczne.

Odczyt poziomu paliwa i spalania

Czytaj więcej

Ta funkcja może pomóc Ci monitorować zachowanie kierowców, zapewnić zgodność z przepisami i poprawić bezpieczeństwo.

Status otwarcia drzwi

Czytaj więcej

Stan otwarcia wszystkich drzwi, klapy bagażniki oraz maski

Odcięcie zapłonu

Czytaj więcej

Możliwość zdalnego unieruchomienia pojazdu poprzez odcięcie zapłonu bądź blokadę przez CAN

Zdalne otwarcie drzwi

Czytaj więcej

Możliwość sterowania otwarciem drzwi oraz bagażnika

Kilometrówka VAT

Czytaj więcej

Automatyczne generowanie kilometrówki dla pojazdów z pełnym VATem

Wykrywanie ostrego hamowania i przeciążeń

Czytaj więcej

Zobacz kiedy kierowca ostro hamował, gwałtownie przyspieszał lub jechał za szybko w zakręcie

Eco Driving

Czytaj więcej

Spalanie i dystans w poszczególnych dniach, tygodniach i miesiącach

Identyfikacja kierowców

Czytaj więcej

Możliwość identyfikacji kierowców na bazie pastylek Dallas bądź kart RFID

Najczęściej zadawane pytania

Napisz do nas

Na rynku dostępnych jest wiele systemów monitoringu GPS. Większość z nich jest jednak przesycona opcjami i setkami możliwości konfiguracji.