Dla koparek

Dla pojazdów specjalnych oferujemy urządzenia z powiększoną baterią, które sprawdzą się w każdych warunkach – wodoszczelne i pyłoszczelne.

  • Czas pracy i zaawansowane raporty
  • Zużycie paliwa w motogodzinach
  • Monitoring wyjazdu poza obszar budowy

Nasze kompleksowe rozwiązanie do śledzenia koparek i pojazdów specjalnych, zapewnia, dostęp do potrzebnych informacji. Nasz system został zaprojektowany, aby pomóc Ci zoptymalizować operacje, obniżyć koszty i poprawić bezpieczeństwo. Oto niektóre funkcje, których możesz oczekiwać od naszej usługi śledzenia GPS.

 

Z uwagi na różne warunki pracy stosujemy urządzenia wodoszczelne i pyłoszczelne (IP67), które są odporne na pracę w każdych warunkach.

 

Za pomocą systemu można sprawdzić kluczowe parametry, takie jak ilość przepracowanych motogodzin, ilość zużytego paliwa na godzinę, bądź l/100km. W każdej chwili można zobaczyć miejsce pracy oraz przebytą trasę.

Nasi klienci cenią sobie możliwość łatwego raportowania i analiz, które pozwala sprawdzić czy urządzenie jest efektywnie wykorzystywane i czy może nie warto je przenieść np. na inną budowę.

 

Istnieje możliwość przypisana urządzeń do wielu grup i raportowania np. po modelu koparki, lokalizacja budowy etc. Dzięki temu w łatwy sposób można porównać pracę i eksploatację wielu urządzeń. Ta funkcja umożliwia wydajniejsze zarządzanie flotą i efektywniejsze organizowanie danych.

 

Możliwość utworzenia Geo-stref pozwala zdefiniować dowolne obszary i ustawić powiadomienia o wjeździe lub opuszczeniu strefy. Przykładowe zastosowanie: wyjazd koparki w weekend poza miejsce budowy. Powiadomienia działają w czasie rzeczywistym, pozwalając szybko reagować na nietypowe sytuacje.

Funkcjonalności monitoringu
SignatiGPS

SignatiGPS to narzędzie, służące do zarządzania flotą pojazdów lub pojedynczymi obiektami. Dzięki niemu firma może oszczędzać paliwo, analizując przejazdy i sposób jazdy kierowców. Zapewnia też bezpieczeństwo, pokazując obecne parametry pojazdu jak i dane historyczne.

Pomiar motogodzin i rzeczywistego czasu pracy

Czytaj więcej

Sprawdź ile koparka spala na godzinę lub na 100km

Wbudowany akcelerometr

Czytaj więcej

3-osiowy akcelerometr pozwala na monitoring przyspieszenia, opadania, twardych lądowań.

Wbudowany akcelerometr

Czytaj więcej

Możliwość sprawdzenia gdzie znajduje się obecnie koparka, czy ma włączony silnik

Dostęp z komputerów, tabletów i telefonów

Czytaj więcej

Zaloguj się do systemu wygodnie z komputera, w domu z tabletu oraz gdziekolwiek jesteś z aplikacji mobilnej

Możliwość grupowania obiektów

Czytaj więcej

Pogrupuj pojazdy wg. lokalizacji, nazw budów, rodzaju pojazdów.

Wjazd i wyjazd z Geo-stref

Czytaj więcej

Kontroluj czy pojazdy nie opuściły terenu budowy – otrzymuj błyskawiczne powiadomienia o anomaliach

Przegląd tras historycznych

Czytaj więcej

Zobacz gdzie, kiedy pracowała koparka. Eksport danych do PDF, Excel, Google Earth, Garmin GPX

Sterowanie przekaźnikiem

Czytaj więcej

Możliwość zdalnego sterowania załączaniem i wyłączaniem dowolnego urządzenia za pomocą przekaźnika

Sterowanie przekaźnikiem

Nasz system śledzenia GPS umożliwia zdalne sterowanie włączaniem i wyłączaniem dowolnego urządzenia za pomocą przekaźnika. Ta funkcja umożliwia zdalne włączanie świateł, silników lub innych urządzeń, oszczędzając czas i redukując koszty.


Montaż urządzeń

Nasi technicy gotowi są do instalacji urządzeń w dowolnym miejscu w kraju oraz poza granicami. Urządzenia są zamontowane w sposób bezpieczny i niewidoczny dla osób postronnych.

Najczęściej zadawane pytania

Napisz do nas

Na rynku dostępnych jest wiele systemów monitoringu GPS. Większość z nich jest jednak przesycona opcjami i setkami możliwości konfiguracji.