Monitoring GPS
Bezpieczeństwo
Twoich pojazdów!

Zaczynamy! Nasza oferta

Asset Tracking – co to jest?


Aby sprawnie zarządzać firmą potrzebujemy wiedzieć gdzie są nasze zasoby – nie tylko ciężarówki, busy i samochody osobowe. Nie każdy zasób ma kierownicę i zasilanie zewnętrzne. Coraz częściej potrzebujemy monitorować nie tylko pojazdy, ale też rzeczy. I to właśnie jest tytułowy Asset Tracking – czyli monitoring „rzeczy”.

Nasze rozwiązanie pozwala na śledzenie wszystkiego i wszędzie, np. sprzętu budowlanego, majątku, mebli, narzędzi, palet z transportem, przyczep.

Tracker z dużą baterią

Do monitorowania rzeczy używamy np. specjalnego modelu tackera z solidną, praktyczną i wodoodporną obudową (IP68), która w połączeniu z różnymi akcesoriami montażowymi zapewnia niezwykle łatwą instalację.

Model wykorzystuje specjalny niskoenergetyczny procesor wraz z Bluetooth Low Eneregy. Zapewnia to długą żywotność baterii, a jednocześnie pozwala skorzystać nie tylko z lokalizacji GPS, ale również np. z czujników temperatury. Urządzenie doskonale nadaje się do śledzenia cennych towarów, szpul drutu, narzędzi, sprzętu budowlanego, wind, kontenerów i wielu innych aktywów niezasilanych.Tracker na baterii – jak długo może pracować?

Urządzenie na jednym komplecie specjalnych baterii Li-SOCl2 może wysłać około 1000 razy swoją pozycję GPS.

Przy konfiguracji odczytu co godzinę, daje nam to 5-6 tygodni pracy. Jeśli skonfigurujemy odczyt raz na dobę, bateria wytrzyma nawet 2,5 roku.

A co jeśli bateria nam się wyczerpie? Nie ma problemu, nasz serwis wymieni ją na nową.

Czy urządzenie może pracować poza Polską?

Naturalnie, do klienta wysyłamy urządzenie wyposażone w telemetryczną kartę SIM, skonfigurowane i przetestowane. W zależności od potrzeb karta SIM może mieć plany taryfowy na Polskę, Unię Europejską + Ukrainę, Skandynawię, Szwajcarię … a nawet USA, Azję oraz inne kraje naszego globu.

Pomiar temperatury

Jeśli nasz ładunek jest wrażliwy na temperaturę możemy dodatkowo podłączyć czujnik bluetooth, który przy okazji rejestracji pozycji, zapisze również odczytaną temperaturę.

Zastosowanie

  • GPS Tracker z dużą baterią
  • Lokalizacja urządzeń budowlanych
  • Tracking – monitorowanie palet z towarem
  • Transport zwierząt
  • Tracking towaru wrażliwego na temperaturę
  • Tracker GPS odporny na wykrycie i zagłuszenie
  • Śledzenie przyczep
  • Śledzenie ładunków o dużej wartości materialnej
  • Tracking wewnątrz pomieszczeń